Porównanie ofert koparek do kryptowalut

Porównanie ofert koparek kryptowalut

Masz w planach kupić koparkę kryptowalut? Masz budżet lecz nie masz czasu ani ochoty składać własnej koparki kryptowalut? Nie martw się na szczęście istnieją sklepy internetowe które oferują gotowe koparki kryptowalut. Ale jaką wybrać? Porównam parametry koparek, ceny oraz ich wydajność.

Słowem wstępu

Sklep coinminer posiada w swojej ofercie różnego typu koparki kryptowalut, są wersje dla początkujących które mają mniejszą wydajność jak i te które są bardzo rozbudowane. Sklep oferuje koparki złożone tylko z nowych podzespołów które obejmuje kilku letnia gwarancja (zazwyczaj 2-3 lata) oraz oferuje swoją pomoc w trakcie jej trwania. Warto przyjrzeć się ofercie tego sklepu ponieważ według mnie każdy może tutaj znaleźć koparkę kryptowalut która spełni jego oczekiwania.

Koparka kryptowalut MINI MINER 4×1060

Najtańszą ofertą w sklepie coinminer jest koparka kryptowalut mini miner. Jej przeznaczeniem są oczywiście coiny o niskiej trudności wydobycia. W środku znajdziemy podzespoły które pobierają od  360 do 400 wat a to przekłada się na wydobycie w prędkości około 1080 h/s dla wybranych coinów. Koparka ta posiada cztery karty Nvidia GTX1060 co wystarcza aby wdrożyć się w świat kopania kryptowalut.

Koparka kryptowalut OPTIMAL MINER 6×1070

Koparka kryptowalut optimal miner jest już nieco droższą propozycją, jednakże cena również przekłada się na szybsze i efektowniejsze kopanie. Pobór mocy tej koparki waha się od 720 do 760 wat więc jak sama nazwa wskazuje jest to koparka która optymalnie łączy pobór prądu z wykonaną pracą. W środku tej koparki znajdziemy sześć kart graficznych Nvidia GTX1070 co przełoży się na wydobywanie około 2500 h/s dla wybranych kryptowalut.

Koparka kryptowalut EQUI MINER 6×1080

Koparka Equi miner jest to najdroższa propozycja ze sklepu coinminer. Jest to sprzęt dla doświadczonych kopaczy którzy chcą poszerzyć swoją kopalnie coinów. Koparka ta posiada sześć kart graficznych Nvidia GTX1080 czyli jednych z najmocniejszych kart na rynku, co przekłada się na szybkość wydobycia z rzędu 3100 h/s w zależności od wybranych coinów. Pobór mocy to zaś około 800 watów jednak taka maszyna musi pobrać dużo prądu aby efektywnie kopać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top